לצפיה בוידאו
מאמרים

לפרטים נוספים או לקביעת פגישת
הכרות, אנא צרו איתנו קשררשימת מאמרים

» המדריך לרכישת דירה להשקעה בברלין
» שוק הנדלן
» שטחים למכירה בצפון
» רכישת קרקע חקלאית - טיפים למתענינים
» רכישת מגרשים להשקעה
» רכישת מגרשים לבנייה עצמית
» רכישת אדמה חקלאית
» קרקעות בצפון
» קרקע מנהל
» קרקע למכירה
» קרקע חקלאית מניבה להשקעה
» קרקע חקלאית להשקעה
» קבוצות רכישה למגרשים חקלאיים
» נכסים למכירה
» מתי כדאי לרכוש קרקעות להשקעה
» מגרשים למכירה
» איתור מגרשים למכירה
» מגרשים להשקעה
» טיפים לרוכשים קרקע חקלאית
» הפשרת קרקעות חקלאיות

שטחים למכירההנכס היקר ביותר במדינת ישראל והמבוקש ביותר הוא קרקעות ונדלן. ישראל היא מדינה קטנה וכמות האוכלוסייה שבה גדלה מידיי שנה, עקב כך עולה הביקוש לדיור וקרקעות. בערים הגדולות שטחים למכירה נחטפים ונמכרים במחירים הולכים וגדלים. צרכנים פרטיים לרוב אינם מסוגלים להרשות לעצמם רכישת שטחים בתוך הערים. שטחים למכירה בערים הגדולות מיועדים לרוב לקבלנים אשר בונים מגדלי מגורים או מרכזי קניות ומסחר.
עקב הביקוש העולה עבור שטחים לבנייה, המדינה מפשירה מידיי שנה עוד ועוד אדמות חקלאיות למטרת בינוי. שטחים חקלאיים בסמוך לקיבוצים ובאזורי הפריפריה מהווים נכסים להשקעה היות וערך הקרקע עולה עם השנים. אדמה חקלאית אשר נמצאת בשלבי התחלת הליך הפשרת קרקעות היא השקעה בטוחה לעתיד היות ועקב הביקוש הרב לדיור בישראל ניתן יהיה למכור את השטח בתור מגרשים לבנייה עצמית ליחידים או למכור את השטח כולו לקבלן למטרת בניית יחידות דיור, מרכז מסחרי או מגדלי מגורים.

אלו שטחים למכירה כדאי לרכוש?

מחירי קרקעות בישראל יכולים להגיע לסכומים מאוד גבוהים. בין השטחים המוצעים למכירה ניתן למצוא מגרשים לבנייה עצמית, מגרשים לבנייה רוויה ומגרשים המיועדים לבנייה מסחרית . יש להתאים את סוג השטח הנרכש למטרת הרכישה. במידה ומדובר ברכישת נכסים להשקעה מומלץ לבחון היטב את הפוטנציאל הרווחי הטמון בשטח.
שטחים חקלאיים סמוכים לאזורים בנויים וקיבוצים הם שטחים בעלי סבירות גבוה לקבלת אישור הפשרת קרקעות למטרת בנייה למטרת דיור או למטרת הקמת מרכז מסחרי. עקב הצפיפות הרבה באזור המרכז מופשרות קרקעות באזורי הצפון, השפלה והדרום למטרת מגורים ובניית מרכזים מסחריים. בכדי לבחון את שווי השקעה מומלץ לבדוק את ייעוד השטח בתוכנית המתאר האזורית. שטחים למכירה אשר מתוכננים על ידי המועצה המחוזית לעבור תהליך הפשרת קרקעות הם נכסים להשקעה בטוחה.

שטח חקלאי למכירה = השקעה לטווח הארוך

בעת רכישת אדמות חקלאיות חשוב לקחת בחשבון כי מדובר בהשקעה לטווח הארוך. תהליך הפשרת קרקעות חקלאיות לבינוי הוא תהליך מתמשך (לעיתים מדובר בעשרות שנים). חשוב לציין כי רכישת אדמות חקלאיות היא השקעה אשר עשויה להניב רווחים גם במידה ולא תופשר הקרקע לבנייה. עקב צמצום שטחי החקלאות בישראל ועליית הדרישה לתוצרת חקלאית מקומית ישנה סבירות גדולה כי דווקא אדמות חקלאיות אשר ישמרו על אופיין החקלאי יהיו נכסים בעלי שווי רב בעתיד.

איתור שטחים למכירה

בכדי לאתר שטחים למכירה ניתן לפנות לעיתונים, בעיקר עיתוני כלכלה, וניתן לפנות לאינטרנט או לסוכנות שיווק נדלן מקצועית. לפני רכישת השטח חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ולבחון את טיב השטח, גודל השטח וייעוד השטח. שטחים למכירה לאנשים פרטיים הם בגודל של 350 מ"ר עד חצי דונם , שטחים גדולים יותר נמכרים לרוב רק לקבלנים למטרות בינוי מגדלי מגורים או מרכזי קניות.
שטחים למכירה מומלץ לבחון דרך סוכנות נדלן מקצועית אשר תוכל לספק ייעוץ לרכישת נכסים מתאימים לצורכי הלקוח. לא כל קרקע היא קרקע לבנייה, ייעוץ מקצועי בתחום מציע לך אפשרות להשקעה בראש שקט.
 


אודות החברה
קרקע חקלאית
פרויקטים
מגרשים למכירה
קרקע למכירה
שמעון אייזנברג
מאמרים